
Capacity (GB/TB) - 16GB
Bus Speed(MHz) - 6000MHz
Number of Pin - 288 Pin
CAS Latency - 38-48-48-96
Price valid only with PC bundle.
| Capacity | 16GB |
| RAM Type | DDR5 |
| Bus Speed(MHz) | 6000MHz |
| CAS Latency | CL38-48-48-96 |
| LED Lighting | RGB |
| Voltage | 1.35V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Heatsink | Yes |
| Color | Black |
| Dimension | Unmentioned |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet