
Model: NOX 16GB
Capacity: 16GB, RGB lighting effect
Frequency: 3200MHz, PIN: 288-pin
Memory Architecture: x8 FBGA DRAM chip
Voltage & Cas Latency: 1.3V/16-18-18-36
Price valid only with PC bundle.
| Capacity | 16GB |
| RAM Type | DDR5 |
| Bus Speed(MHz) | 4800MHz |
| CAS Latency | CL40 |
| Voltage | 1.1V |
| Number of Pin | 288-Pins |
| Dimension | Module Height: 133.35mm*31.25mm*4.07mm |
| Warranty Details | Lifetime Warranty |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet