
Capacity (GB/TB): 16GB
RAM Type: DDR4
Bus Speed(MHz): 3200MHz
Number of Pin: 288 Pin
CAS Latency: CL22
LED Lighting: No
| Brand | Apacer |
| Model | Apacer 16GB |
| Series | Regular |
| Capacity | 16GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Voltage | 1.20V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet