
Capacity (GB/TB) - 16GB
RAM Type - DDR4
Bus Speed(MHz) - 3200MHz
Number of Pin - 288 Pin
CAS Latency - 16-20-20-38
LED Lighting - RGB
Price valid only with PC bundle.
| Brand | Apacer |
| Model | Apacer NOX 16GB |
| Series | NOX |
| Capacity | 16GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | 16-20-20-38 |
| LED Lighting | RGB |
| Voltage | 1.35V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Heatsink | Yes |
| Color | White |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet