
RAM Type : DDR4
Capacity (GB/TB): 8GB
Bus Speed(MHz): 3200MHz
Number of Pin: 288 Pin
Cas Latency: 16-20-20-38
Price valid only with PC bundle
| Brand | APACER |
| Model | Apacer NOX 8GB RGB |
| Capacity | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | CL 16-20-20-38 |
| Voltage | 1.35V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Color | White |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet