
Model: XLR8 Gaming EPIC-X RGB
Memory: 8GB DDR4 3200 Bus
CAS Latency: CL16
XMP 2.0 Support
Product Lifetime Warranty
| Brand | Pny |
| Model | XLR8 Gaming EPIC-X RGB |
| Series | Gaming |
| Capacity | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | CL16 |
| LED Lighting | RGB |
| Voltage | 1.35V |
| Color | White |
| Heat Sink Color | White |
| Warranty Details | Product Lifetime Warranty |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet