
Capacity (GB/TB) - 16GB
RAM Type - DDR5
Bus Speed(MHz) - 5200MHz
Number of Pin - 288 Pin
CAS Latency - 40-40-40-80
Price valid only with PC bundle.
| Brand | Apacer |
| Model | Apacer NOX 16GB |
| Series | NOX |
| Capacity | 16GB |
| RAM Type | DDR5 |
| Bus Speed(MHz) | 5200MHz |
| CAS Latency | 40-40-40-80 |
| LED Lighting | No |
| Voltage | 1.25V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Heatsink | Yes |
| Color | Black |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet