
Number of Pins : 288 Pin
CAS Latency : CL40
Price valid only with PC bundle.
RAM Type : DDR5
Bus Speed(MHz) : 6000MHz
| Brand | APACER |
| Model | PANTHER RGB DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| RAM Type | DDR5 |
| Bus Speed(MHz) | 6000MHz |
| CAS Latency | CL40 |
| Voltage | 1.25V/1.35V |
| Number of Pin | 288-pin |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet