
Capacity: 4GB
Memory Speed: 1600MHz
Pins: 240Pin
Voltage: DDR3=1.5V
| Brand | Kingfast |
| Capacity | 4GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Bus Speed(MHz) | 1600MHz |
| CAS Latency | 1600MHz=CL11 |
| Voltage | 1.5V |
| Number of Pin | 240Pin |
| Warranty Details | 24 Months |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet