
Capacity (GB/TB): 4GB
RAM Type: DDR4
Bus Speed(MHz): 2400MHz
Number of Pin: 288 Pin
CAS Latency: 16-16-16-39
LED Lighting: No
| Brand | Corsair |
| Model | Corsair Vengeance LPX |
| Series | Vengeance |
| Capacity | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 2400MHz |
| CAS Latency | 16-16-16-39 |
| Voltage | 1.20V |
| Approx. Power Consumption | 1.5W |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Color | Black |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet