
Capacity: 8GB
Form Factor: U-DIMM
CAS Latencies: 16, Operating voltage: 1.35V
View More Info
Model: XPG 8GB D35
Type- DDR4, Speed: 3200MHz
| Capacity | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| Voltage | 1.35V |
| Dimension | 133.35 x 34 x 5.9mm |
| Warranty Details | Life Time Warranty |
| Others | Form Factor: U-DIMM |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet