
Capacity (GB/TB) - 8GB
RAM Type - DDR4
Number of Pin - 288 Pin
CAS Latency - CL22
Bus Speed(MHz) - 3200MHz
Price valid only with PC bundle
| Brand | Apacer |
| Model | Apacer 8GB |
| Series | Regular |
| Capacity | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 3200MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| LED Lighting | No |
| Voltage | 1.20V |
| Number of Pin | 288 Pin |
| Heatsink | No |
| Color | Black |
| Warranty Details | Product life time |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet