
MPN: 920-012912
Model: G515
Backlit: LIGHTSYNC RGB Lighting
Low-profile key switch actuation point: 1.3 mm
Actuation force: 43 g (Linear) Tactile (45 g)
Total travel distance: 3.2 mm
View More Info
| Interface | USB |
| Lighting | LIGHTSYNC RGB Lighting |
| Wired/Wireless | Wired |
| Cable Length | 1.8 m |
| Others | Low-profile key switch actuation point: 1.3 mm Actuation force: 43 g (Linear) Tactile (45 g) Total travel distance: 3.2 mm |
| Dimensions | Length: 368 mm Width: 150 mm Height: 22 mm |
| Weight (Kg) | 840 g |
| Color | Black |
| Warranty Details | 2 Years |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet