
MPN: 67BCKAC6MY
Model: L24i-4A
Resolution: FHD (1920 x 1080)
Display: 23.8", IPS, 100Hz, Anti-glare, 99% sRGB
Ports: 1xHDMI1.4, 1xVGA
Features: Low Blue Light, AMD FreeSync
View More Info
| Display Type | WLED |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920 × 1080) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixels Per Inch (PPI) | 93 dpi |
| Display Surface | Anti-glare |
| Brightness (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Refresh Rate (Hz) | 100Hz (Only for HDMI input) |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million, 8-bit (6-bit+FRC) |
| Response Time (ms) | • Extreme Mode: 4 ms • Normal Mode: 6 ms Moving Picture Response Time (MPRT)@100Hz: 1 ms[1] • • Off Mode: 14 ms |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Pixel pitch(MM) | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Curvature | Flat |
| Display Size (Inch) | 23.8 inch |
| Contrast Ratio | Dynamic Contrast Ratio: 3000000:1 Contrast Ratio: 1500:1 |
| HDMI | HDMI 1.4 × 1 |
| Headphone Jack | 1x audio-out (3.5mm) |
| VGA | VGA × 1 |
| Speaker Details | 3Wx2 |
| Microphone (Built In) | N/A |
| Tilt Adjustment | -5° to +22° |
| VESA Wall Mount Standard | 100mmx100mm |
| Power Consumption | Typical / Max: 14W / 28W |
| Type | Integrated |
| Voltage | AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Color | Cloud Grey |
| Weight | Monitor With Stand 3.84 kg (8.47 lbs) Monitor Head Only 3.01 kg (6.83 lbs) |
| Dimension | 539.4 x 182.9 x 433.8 mm (21.24 x 7.20 x 17.08 inches) |
| Low Blue Light | Yes |
| Free Sync Support | Yes |
| Warranty | 3 years Warranty |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet