
MPN: 68C2KAC1MY
Model: L24-4e
Resolution: FHD (1920 x 1080)
Display: 23.8", IPS, 100Hz, Anti-glare, 99% sRGB
Ports: 1xHDMI 1x VGA
Features: EU Energy Efficiency Level
View More Info
| Display Size (Inch) | 23.8 inch |
| Display Type | WLED |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920 × 1080) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixels Per Inch (PPI) | 92 dpi |
| Display Surface | Anti-glare |
| Brightness (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Refresh Rate (Hz) | 100Hz |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Response Time (ms) | • Extreme Mode: 4 ms • Normal Mode: 6 ms |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Pixel pitch(MM) | 0.2745 x 0.2745 mm |
| HDMI | HDMI × 1 |
| VGA | 1x VGA |
| Tilt Adjustment | -5° to +22° |
| VESA Wall Mount Standard | 100mmx100mm |
| Power Consumption | 16W / 19W |
| Type | Integrated |
| Others | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Support Windows® 10, Windows 11 |
| Color | Raven Black |
| Weight | 4.7 kg (10.4 lbs) |
| Dimension | 610.0 x 112.0 x 420.0 mm (24.02 x 4.41 x 16.54 inches) |
| Others | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Support Windows® 10, Windows 11 |
| Others | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Support Windows® 10, Windows 11 |
| Warranty | 3 years Warranty |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet