
MPN: 910-006933 | 910-006934
Model: MX ANYWHERE 3S
Tracks Everywhere, Goes Anywhere
Scroll 1,000 Lines Per Second
Deeper Flow with Quiet Clicks
USB-C Quick Charging, Long-Lasting
View More Info
| Dimensions (WxHxD) | Height: 100.5 mm Width: 65 mm Depth: 34.4 mm |
| Weight (gm) | 99 g |
| Color | Pale Gray (910-006933) Rose (910-006934) |
| Battery Life | Li-Po (500 mAh) up to 70 days on a single full charge |
| Warranty Details | 01 year warranty |
| Connection Type | wireless |
| Optical Sensor | Darkfield high precision |
| Resolution | 200-8000 DPI (can be set in increments of 50 DPI) |
| Button | 6 buttons (Left/Right-click, Back/Forward, Wheel mode-shift, Middle click) Scroll Wheel: Yes, with auto-shift Horizontal scroll: Yes, by holding side button while turning the wheel |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet