
MPN: 910-006148
Model: G502 X
25,600 dpi HERO 25K Optical Sensor
LIGHTFORCE Optical-Mechanical Switches
5 onboard memory profiles
13 Programmable Controls
View More Info
| Dimensions (WxHxD) | Height: 5.17 in (131.4 mm) Width: 1.62 in (41.1 mm) Depth: 3.12 in (79.2 mm) |
| Weight (gm) | 3.14 oz (89 g) |
| Color | White |
| Warranty Details | 2 Year |
| Connection Type | Wired USB |
| Optical Sensor | Sensor: HERO 25K Resolution: 100 – 25,600 dpi |
| Cable Length | 6.9' / 2.1 m |
| Others | 4-Way Scroll Wheel |
| Number of Keys | 13 |
| Tracking Method | Max. speed: >400 IPS2 Zero smoothing/acceleration/filtering |
| Acceleration | >40G2 |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet