
Model: L22-4e
Resolution: FHD (1920 x 1080)
Display: 21.5",IPS, 100Hz, Anti-glare, 99% sRGB
Ports: 1xHDMI1.4, 1xVGA
Features: Low Blue Light
View More Info
| Display Size (Inch) | 21.5 inch |
| Display Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920 × 1080) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Surface | Anti-glare |
| Brightness (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Refresh Rate (Hz) | 100 Hz |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Response Time (ms) | 4 ms (Extreme Mode), 6ms (Normal Mode) |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Pixel pitch(MM) | 0.248 mm (0.0097 in.) (V) |
| Curvature | Flat |
| Others Features | 3-side NearEdgeless |
| HDMI | HDMI 1.4 × 1 |
| VGA | VGA × 1 |
| Tilt Adjustment | -5° / 22° |
| Power Consumption | Typ: 10.5W Max: 20W Sleep/off mode: <0.5W Switch-off mode: <0.3W |
| Voltage | AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Color | Black |
| Weight | 2.5 kg / 5.5 lbs |
| Dimension | 489.3 mm x 52.7 mm x 296.8 mm, 19.26" x 2.07" x 11.69" |
| Low Blue Light | Yes |
| Warranty | 3 years |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet