
Model: GM271SF Chimera
Resolution: FHD (1920 x 1080)
Display: IPS, 165Hz, 1ms
Ports: HDMI, DP, 3.5mm Audio Out
Features: Free Sync
View More Info
| Display Size (Inch) | 27 Inch |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920 x 1080) |
| Brightness (cd/m2) | 250cd/m2 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Refresh Rate (Hz) | 165Hz |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Response Time (ms) | 1ms (MPRT) |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Others Features | Display Color : 1.07B |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort (DP) | Yes |
| Headphone Jack | Yes |
| Speaker (Built-in) | No |
| Type | Rating: DC 12v==4A |
| Color | Black |
| Dimension | Product Dimension: 601.6*200*371.7mm Carton Dimension: 683*133*437mm |
| Free Sync Support | Yes |
| Others | Adaptive Sync |
| Warranty | 1 year |
You need to login to review this product
You need to login to ask questions
2025 HIFI Computer. All rights reserved
Karim Ullah Market, Bandar Bazar, Sylhet